Robotik

Yapay zeka dan 2018 Dünya Kupası tahmini

yapay-zeka-2018-rusya-dunya-kupasi-tahmin

Daha şimdiden Yapay zeka’nın el atmadığı bir şey kalmadı desek yeridir, Rusya’nın ev sahipliğini yaptığı 2018 Dünya Kupası’nı kazanacak olan ülke yapay zeka tarafından tahmin edildi.

Daha önce Super Bowl turnuvasının sonuçlarını doğru bilen yapay zeka bakalım Rusya’nın en sahipliği yaptığı Dünya Kupası’nı kimin kazanacağına bilecek mi ? Unanimous A.I. isimli yapay zeka, kupaya uzanacak takımların oranlarını açıkladı.

Unanimous A.I. yapay zeka ya göre, kupayı kazanması en muhtemel ülke yüzde;

1) Almanya 20.39
2) Brezilya 18.95
3) İspanya 14.61
4) Fransa   14.21

Finale çıkması beklene iki takım da Brezilya ve Fransa. Üçüncü sırada yer alan İspanya’nın oranı ise yüzde 14.61. Dördüncü sırada ise Fransa 14.21. Eğer bu turnuvada da yapay zeka’nın dediği olursa gelecekteki bahis severler için yeni bir dikkat edilesi durum ortaya çıkmış olacak bizde gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz. Sizde tahminlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

3
Siz Ne Düşünüyorsunuz ?

avatar
3 Yorumlar
0 Yorum Cevapları
0 Takipçiler
 
En çok etkileşim alan yorum
En çok beğenilen yorum
3 Yönetici Yorumu
Resat İnanAliSelim Şuanki Yorum
  Yorumlardan Haberdar Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Selim
Selim

Ya tutarsa yapay zeka bu işi tutturursa zaten herkes zengin olur 😀

Ali
Ali

Yapay zeka kardeş bizede bir kupon yapıver :))

Resat İnan
Resat İnan

4 takım belirlemiş. Ve şimdi biz yarı finaldeyiz. Elimizde Belçika Hırvatistan Fransa ve İngiltere var. Yani şampiyon olabileceği yüzde 14 gibi bir rakamla ifade edilen bir Fransa var elimizde yapay zekanın söylediği. Gerisi küme düştü. Kişisel olarak Fransa başından beri favorım. Ama sonuç ne olur tahmin etmek neredeyse imkansız. Almanya İspanya İtalya Brezilya Nijerya Uruguay Meksika … gümbür gümbür yoklar !